Web Tasarımı ve Geliştirme

YARATICI WEB TASARIM VE GELİŞTİRME HİZMETLERİMİZ, FİRMANIZIN İNTERNET’TEKİ VARLIĞINI BÜYÜK ÖLÇÜDE VE OLUMLU YÖNDE ARTIRACAKTIR.

kurumsal

Web tasarım ve geliştirme konularında en güçlü marka stratejisi kombinasyonumuzu kullanıyor, UX/UI tasarımı ve programlamasındaki en son trendleri harmanlıyoruz. Web sitenizin, markanızın pazarlama potansiyelinden en iyi şekilde yararlanabilmesi web tasarımı konusundaki 1. önceliğimiz.

Hepyek Tasarım - Tekirdağ

Grafik Tasarım

GRAFİK TASARIM ÇALIŞMALARI; KALABALIK BİR PAZARDA SİZİ ÖNE ÇIKARTAN, SİZ VE RAKİBİNİZ İLE ARANIZDAKİ ÖNEMLİ BİR FARKTIR.

kurumsal

Sunduğumuz  özel grafik tasarım hizmetlerimizden bazıları şöyledir: Logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımları, katalog/dergi/broşür tasarımı, web reklam veya açık hava reklam tasarımları, ambalaj tasarımı, multimedya sunum tasarımları, baskı tasarım çözümleri vb.

Dijital Pazarlama

DİJİTAL PAZARLAMA HİZMETLERİMİZ İLE DİJİTAL EVRENDEKİ YERİNİZ ADINA, MAKSİMUM PAZAR PAYI ELDE EDEBİLMENİZ, İÇİN AKILLI DİJİTAL STRATEJİLER OLUŞTURUYORUZ.

kurumsal

Dijital pazarlama hizmetlerimiz ile potansiyel müşteri kitlenizi ve kazancınızı arttırın. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Arama Motoru Pazarlaması (SEM), Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamcılığı, Tıklama Başına Ödeme Reklamcılığı (PPC) ve Yönetimi, Eposta Pazarlama, İçerik Pazarlaması.

HEMEN BİR PROJE BAŞLAT!

WEB SİTE TASARIMI VE GELİŞTİRME, GRAFİK TASARIM VE DİJİTAL PAZARLAMA HİZMETLERİMİZİ SADECE TUTKU İLE DEĞİL, AYNI ZAMANDA MÜŞTERİLERİMİZİN OLAĞANÜSTÜ SATIŞ DÖNÜŞÜMLERİ VE YATIRIM GETİRİSİ SAĞLAMA ARZUSUYLA YAPIYORUZ. UZMANLIĞIMIZ VE YARATICILIĞIMIZ, GÜÇLÜ DİJİTAL MARKA STRATEJİLERİMİZDE SAKLI.

Hepyek Tasarım

Konuşmaya Hazır Mısınız?

SİZE YARDIM EDEBİLECEĞİMİZ, HAYATA GEÇİRMEK İSTEDİĞİNİZ BİR FİKRİNİZ Mİ VAR?

Şimdi Bize Ulaşın!