Kurumsal güvenilir bir danışman olmak ve işlerini genişletmek için müşterilerimizle yakın işbirliği yapıyoruz. Ve Hepyek Tasarım olarak yaptığımız çalışmalarda, inanılmaz dijital sonuçlar elde ediyoruz. Misyonumuz; olağanüstü UI/UX tasarımlarımızı, dijital endüstrilere odaklayan pazarlama stratejilerimiz ile çarpıcı web siteler oluşturmaktır.

Hakkımızda

kurumsal

1990’lar ve 2000’lerden bu yana dijital pazarlamanın gelişimi, markaların ve işletmelerin pazarlama için teknolojiyi kullanma şeklini değiştirdi.

Özellikle akıllı telefonların da hayatımıza girmesiyle insanlar toplu halde dijital cihazlara ve dijital dünyaya geçiş yapmakta. Tüm bu dijital platformlar, pazarlama planlarına ve günlük yaşama giderek daha fazla dahil oluyor. Artık bunlar özel ihtiyaçlar değil, çağın getirdiği temel zorunluluklar haline geldi. Örneğin firmanız, markanız veya işletmenize ait bir websitesi, kurumsal kimliğinizin en büyük parçası ve online kartvizitiniz haline gelmiştir.

Hepyek Tasarım olarak; markalaşma stratejilerinin en iyi ihtimalle “hızlandığını” düşünen işletmeler için buradayız. Web/grafik alanlarının özel tasarım, geliştirme ve danışmanlık konularında uzmanlaşmış, tam hizmet sunan yaratıcı bir dijital pazarlama ajansıyız.

Web geliştirme, özgün web sayfaları tasarlama, e-ticaret çözümleri, video grafikler, sosyal medya stratejileri.. Geri dönüşüm oranı yüksek reklam kampanyaları optimizasyon konularında uzman bir ajansız.

kurumsal

2000’li yılların başından bu yana gelişen dijital teknolojileri takip ediyor, bilfiil sektör içinde deneyimliyoruz. Tecrübelerin birikimiyle resmi olarak 2013 yılında kurulan Hepyek Tasarım çalışmalarına büyük bir özveriyle devam etmektedir.

Sonuç olarak, gelişen teknolojilere uygun, yaklaşık 20 yıllık sektör deneyimimizle inovatif fikirler ve çözümler üretiyoruz.

Peki neler yapıyoruz? Öncelikle firma, marka veya ürünlerinizin markalaşma yolunda net, anlamlı kimlikler oluşturuyoruz. Kurumsal varlığınızı logolar, yazı tipleri, renkler ve metaforlarla, müşterilerinizle doğrudan konuşan imgeler haline getiriyoruz. Dijital varlığınız için kurumsal internet siteleri tasarlıyor, SEOSEM gibi arama motoru çalışmaları yapıyoruz. Ürün veya hizmetlerinizin öne çıkması için, ihtiyaç duyduğunuz her türlü reklam ve basılı görselleri tasarlıyoruz. Kuvvetli marka stratejileriyle dijital pazarlama çözümleri sunuyoruz. Ve bu yüzden, sizinle tanışmak ve bilgi birikimimizle verimli bir iş ortaklığına yelken açmak için sabırsızlanıyoruz. Çünkü bilgi ve yeteneklerimize güveniyor, memnuniyetiniz için profesyonel bir özveri göstereceğimizi garanti ediyoruz.

Hayata geçirmek istediğiniz bir fikriniz mi var?

HAYAL EDEBİLECEĞİNİZ HER ŞEYİ, HAYAL ETTİĞİNİZ ŞEKİLDE TASARLAMAK İÇİN ÖZVERİYLE ÇALIŞACAĞIZ.

Bizimle Tanışın

kurumsal

Hergün daha fazla dijitalleşen dünyanın sert rekabet ortamında internet teknolojilerine ayak uydurabilmeniz için buradayız. Veya rakiplerinizin önüne geçebilmeniz adına. Çünkü, firmanız veya markanızın web, reklam ihtiyaçları için, gelişen teknolojilere uygun inovatif fikirlerle çözümler üretiyoruz.

Şimdi Teklif Alın!

Bazı Çalışmalarımız

Size nasıl yardımcı olabileceğimizi anlamanız açısından sunmuş olduğumuz hizmetlerimizi inceleyebilir ve bizlere ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 20 yıllık sektör deneyimimizle profesyonel hizmet sunabilmek ve sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

İşler
Hepyek Tasarım

Fikrinize Hayat Katalım!

SİZE YARDIM EDEBİLECEĞİMİZ, HAYATA GEÇİRMEK İSTEDİĞİNİZ BİR FİKRİNİZ Mİ VAR?

Şimdi İletişime Geçin!